Fóroskop – střelec (22. listopadu 0.19 hod. – 21. prosince 13.37 hod.)

Člověk narozený v tomto znamení je veselý, upřímný a spravedlivý. Díky své upřímnosti často mívá problémy. Žádné starosti ho netrápí, dovede si užívat života plnými doušky. Nic pro něho není překážkou. Skvěle se cítí v přírodě, protože nutně potřebuje pocit svobody a nezávislosti. Díky tomu však není dobrým partnerem pro manželství, neboť se nedokáže vázat. Rád ponocuje a jí, proto ho často potkáte v nočním baru nebo u stánku s občerstvením. Je prudký, velmi snadno se rozčílí, ale stejně rychle zase vychladne. Miluje sport a rychlou jízdu autem, takže často platí pokuty. Je náchylný k nemocím páteře, proto by se měl vyvarovat zvedání těžkých břemen a nošení nákupů do osmého patra bez výtahu.

Muž je dobrým společníkem pro svoji veselou povahu. Nade vše miluje nezávislost, proto ani neumí být věrný. Jakmile má pocit, že je partnerským svazkem příliš svázán, jde koupit kolky na žádost o rozvod, nebo alespoň zahne. Nejlépe je mu při hledání hub v hustém lese daleko od civilizace, jelikož ho nikdo neomezuje. Má šanci vyniknout jako učitel v autoškole, myslivec či profesionální sportovec.

Žena je natolik upřímná, že vás raní, aniž by si to vůbec uvědomila. Snadno se zamiluje, jakmile však spatří další zajímavý objekt, zrychlí se jí dech i tep a začne koketovat. Sama si svoji nestálost uvědomuje, proto leckdy zůstává raději svobodná. Je neposedná a čilá, nejlepším povoláním se pro ni tedy jeví letuška, obchodní cestující nebo poštovní doručovatelka.

Fóroskop spáchala (c) Yfča podle základní charakteristiky daného znamení.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *