Zkusili jste si hryznout do dotykáče?

V sobotu se na mě rozzlobila nejstarší samička dvounožce z mojí smečky. Položila si takovou malou krabičku, o níž mluví jako o mobilu nebo telefonu, na konferenční stolek v obýváku a odešla do kuchyně připravit něco k snědku.

Chvíli jsem se o ni otíral, aby nezapomněla naplnit také moji misku nějakou dobrůtkou a pak jsem si šel lehnout do obýváku na křeslo.

Za chvíli začal mobil hrát písničku. Vyskočil jsem na stolek, vzal jsem ho do tlamy a pořádně jsem stisknul zoubky. Když je mobil zticha, tak mi nevadí, ale jakmile začne hrát, musím ho hryznout. Po prvním stisku vyhrávat nepřestal, tak jsem ho kousnul ještě jednou.

Samička se přiřítila z kuchyně, mobil mi vzala, chvíli si s někým povídala a když skončila, tak si tu krabičku pozorně prohlížela.

"Myšáku, ty pacholku chlupatej," zařvala, "tys mi těmi svými hlodáky poničil dotykový displej! Jsou na něm na třech místech vidět tvoje zuby!"

Tvářil jsem se samozřejmě nevinně. Kdybych mohl mluvit řečí dvounožců, tak bych řekl, že to udělal někdo jiný. Případně bych tvrdil, že jsem tu řvoucí krabičku chtěl samičce donést.

Raději jsem se sebral a šel jsem si lehnout do předsíně. Předtím jsem si ale ještě pořádně nabrousil drápky na škrabadle, abych byl připravený, kdyby se náhodou kvůli takové hlouposti strhla rvačka.

Zbytek večera se na mne samička mračila, což nechápu. No, jen si zkuste hryznout do LG KB770 – je to daleko lepší než okusování mobilu, který dotykáč nemá, protože si nemůžete vylomit zub! To si ale hloupý dvounožec asi nikdy neuvědomí…

Myšák

0 komentářů

  1. Vono cizí neštěstí skoro vždycky potěší, ale tady chápu, že ses rozčílila. 🙂 Mně kdyby kočka nebo pes nechali otisky svejch zubů na displeji, tak je snad přetrhnu. Ale líbí se mi, že to bereš s nadhledem. .-) KB770 je ten model s digitální televizí? Taky uvažuju o koupi – až půjde cena trochu dolů – chci se zeptat, jak hraje ta TV? Dá se na to koukat a je dobrej signál?

  2. Ahoj. Tak jsem si našla v Hlodníku všechno o tom tvém Myšákovi a musím říct, že to je velmi svérázný kocourek. 🙂 Udělali jste dobrý skutek, že jste se ho ujali. Mám ale dojem, že ty jeho lumpárny pramení z toho, že se občas nudí. Nepořídíte si ještě jednoho kocourka? A nebo kočičku, abyste měli páreček? 🙂 A pokračuj v Myšákově vyprávění. 🙂

  3. Jardo…… na televizi se koukat dá. V podstatě to fachá ve stejné kvalitě jako běžná digitální TV. Venku ani není potřeba anténka, pokud jsem v místnosti, tak asi do 4 m od okna je to paráda, pak je u některých programů problém. Je důležitá kvalita signálu, protože jsem televizi zkoušela na několika místech v Praze a pak asi 30 km od Prahy, kde byl kupodivu signál daleko lepší, protože jsem všechny programy chytila bez problémů uvnitř starého baráku, kde jsou cca půlmetrové zdi…

  4. Evo…… já myslím, že se Myšák zas tak moc nenudí. ;o) Pokud jde o kocouřího parťáka, tak od včerejška s námi bydlí kocouří slečna Monja, kterou jsme si vzali (jak jinak) z útulku. Myšák o tom bude samozřejmě vyprávět. :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *