Dvounožci jsou divní

Dvounožci se mi občas zdají divní.

Dneska ráno se dva potkali v předsíni a sameček říkal samičce: "Tedy, Katko, tobě to dnes sluší, ty jsi ale kočka!"

Prej kočka! Chápete to? Vždyť ta samička nemá ocas, chybí jí pěkné fousy na čumáku, no a o hebkém kožíšku už ani nemluvím! Zkrátka a dobře, vůbec mi není podobná.

Navíc měla na nose takovou podivnou věc, kterou my kocouři vůbec nenosíme. Jednou jsem tu samičku slyšel říkat, že prý bez toho špatně vidí na televizi. Pche! Já vidím i bez té spleti drátků a skel a navíc i ve tmě! A pokud jde o tu ukřičenou bedýnku, které říkají televize, tak také nechápu, proč se na ni dívají, když tam neukazují žádné pěkné kočky…

Ti dvounožci sou fakt divní, nemyslíte?

Myšák

0 komentářů

  1. Myšáku, vůbec se nedivím, že ses tak rozčílil. Ale my občas o pěkných ženských říkáme, že jsou to kočky, protože kočky jsou krásný zvířata a i ženský jsou krásný. A o některý nakonec taky můžeme říct: „Ty jsi ale zvíře!“ . :-))

  2. Jirko…… díky za pokus o vysvětlení. Ale já to stejně nechápu. Proč například, vy dvounožci, o ženských říkáte, že je to „pěkná kost“? Co je na kosti hezkého? Už jsem jich ve svém krátkém životě pár viděl, ale ani jedna se mi nelíbila!

  3. Koukám že se objevila nová rubrika a váš domácí mazlík začal blogovat! :-)) To je fajn, pohled kočičíma očima na náš svět je jak vidím zajímavej. Nedivím se, že se Myšák diví! 🙂 )

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *