Fóroskop – štír (23. října 2.48 hod. – 22. listopadu 0.19 hod.)

Štír se rád hádá a hašteří. Vyniká trpělivostí, rád poznává cizí země a jen těžko mění své názory. Pro přátele dokáže obětovat vše, nepřátele naopak systematicky ničí pomluvami. Díky své zvědavosti se mnohdy dostává do zbytečných problémů. Aby mu nic neušlo, špehuje klíčovou dírkou sousedy, kupuje bulvární tisk nebo nahlíží přízemním oknem do dámských ložnic. Má originální nápady, které druzí dost dobře nechápou. Potrpí si na pochvaly a uznání, proto místo obrazů věší na zdi diplomy a medaile. Je velice vášnivý, milostnému životu přikládá velkou důležitost. Když se zamiluje, dokáže být k partnerovi velice pozorný. Jen zamilovanost pomine, zalétne do cizího hnízda, aniž by měl výčitky svědomí. Mnohé překvapí svým smyslem pro humor.

Muž je silně eroticky založen. Osoby opačného pohlaví začíná obtěžovat již v mateřské školce a pokračuje v tom i na smrtelném loži. Jelikož je žárlivý a nedůvěřivý, nemá s ním lehký život ani světice. Pro své dispozice nejsnáze vynikne jako voják z povolání, lékař nebo pornoherec.

Žena je hádavá, na druhé straně ale u ní převažuje dobrá mysl a velká učenlivost. Nebývá dobrou hospodyní, často se raději vplíží do sklepa a uzavře hlavní přívod plynu, než aby uvařila teplou večeři. Vdává se většinou z rozumu, potom se ale stává obětavou manželkou, zvlášť pokud je pravidelně chválena. Dovede být roztomilá a koketní, bývá nezřízeně ctižádostivá. Jako pracovnice finančního úřadu, ministerstva, pošty nebo agentka výzvědné služby dosahuje netušených úspěchů.

Fóroskop spáchala (c) Yfča podle základní charakteristiky daného znamení.

0 komentářů

  1. Alloro…… občas ze mne padají opravdu kraviny… ;o) Když jsem tyhle fóroskopy sepisovala, tak jsem narazila na to, že ženy nemívají příliš kladný vztah k vaření. Hned mne napadl ten kousek s uzávěrem plynu. Kdybych věděla, kde je u nás doma, občas bych ho taktéž pootočila, přestože jsem býk… :o))

  2. Hehe :-)Navíc…já se ve sklepě strašně bojím, teď mám aspoň motivaci k překonání strachu. Máš u mě pivo 😉

  3. Alloro…… vidím, že by ses ode mne mohla učit… ;o) Budeme se muset spíchnout nad rezavým mokem (já samozřejmě nad nealkoholickou verzí) a prodebatit taktiku boje s našimi drahými polovičkami. :o) Za čtvrt století trvání mého manželství jsem již vyzkoušela hodně podobných nápadů, některé občas i fungují. :o))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *