Já chci ženskou!

Sex je neodmyslitenou součástí života.

Je celkem jedno, zda jde o muže, ženu, případně kocoura.

"Mau!" ozývá se pravidelně z našeho balkónu, kam se chodí Myšák "vyvětrat". Prostrčí hlavu zábradlím a vysílá do okolí své tesklivé signály, které znamenají jen jedno: já chci ženskou!

"Existují dvě možnosti," konstatovala jsem včera navečer, "buď najdeme Myšákovi nějakou partnerku, nebo ho necháme vykastrovat."

"S kastrací nesouhlasím," zvolal můj choť a zamračil se, "jako chlap jsem zásadně proti tomu!"

S Káťou jsme prosazovaly celkem běžný zákrok, Jirka se Zdeňkem navrhovali najít našemu chlupatému příteli vhodný sexuální objekt.

Jenomže … zatímco chlap zajede na pověstnou výpadovku, popřípadě skočí do jedné z vyhlášených uliček či domku ozdobeného červenou lucerničkou, kocour to má těžké. Kočičí nevěstince neexistují.

"Tak mu nějaký kočky ukážeme, ať se potěší aspoň okem," rozhodl se Zdeněk a vybral z knihovny jednu z knížek. Potom si vzal Myšáka na klín a pomalu otáčel stránky.

Myšák se zájmem sleduje kočičí krasavice...

Myšák se zájmem sleduje fotografie kočičích krasavic…

Po chvíli Myšák zbystřil a levou packou pohladil jednu z fotografií. Musím uznat, že má dobrý vkus.

Tuhle chci!

"Tuhle chci!"

Dnešní noc byla klidná. Známé "Mau!" se kupodivu neozývalo. Ale přesto – nemáte náhodou kočičku, která hledá kočičáka? ;o)

Jen doufám, že Myšákově budoucí partnerce nebude vadit, že byl v mládí alkoholik…

Myšák v ranném mládí...

0 komentářů

  1. Jakýpak alkoholik? 🙂Pokud mu to nevydrželo do dnešních dnů, je všechno v pořádku. Nemůže se stát, že by se mu při setkání s kočičí dámou stalo osudné staré lidové úsloví “ Mok pěnivý, ocas lenivý“ 🙂 I když, ono to u koček vlastně může být mnohovýznamové :)))))

  2. Ravene…… pivní lahve objímal pouze v ranném mládí, teď by asi raději objímal nějakou pěknou kočku. ;o)

  3. Tak tohle mě pobavilo! :-)))) Mám doma kočičku, ale je vykastrovaná, jinak bych klidně měla koťata od tvého kocoura.

  4. No, mám domajednu nevykastrovanou kočku, která pro změnu ječí, že chce chlapa. Mohli by si užít, ale copak já potom s jejich haranťatama???Preferuji kulifikaci…

  5. myam doma taky jednoho takovyho "gaučáka".A ten i přes podstoupenou kulifikaci (jak hezky napsal Alfa) taky svýho času kňoural při pohledu na venkovní svět. Takže si myslím, že ho spíš láká noční courání po střechách a kočky by byly v tomhle případě jen vítaným bonusem

  6. Ono to s tou kulifikací není zase až tak zásadní… Mí dva kocouři za svého mládí poměrně často a intenzivně dokazovali, že i vykastrovaná kočka (kocour) může žít plnohodnotným sexuálním životem. Ačkoli bez koťat. Ale to už je opravdu dýl a teď místo aby tu a tam obšťastnili naší nevykastrovanou nadrženou kočku, tak se jdou radši nadlábnout. Asi s přibývajícím věkem přehodnotili své priority…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *