Televize všech kontinentů ve vašem PC

Jste zvědaví, co právě vysílá některý z brazilských televizních kanálů, u jaké telenovely si utírá slzičky italská ženština či co právě běží v UNTV na Filipínách?

Na webu JLC-Software si můžete stáhnout krátký (zato velmi chytrý) prográmek, který vám umožní sledovat televizní vysílání ve všech koutech světa. Kromě evropské klasiky (nechybí ani Česká republika) jsou v nabídce i televize z jiných kontimentů. Zatím nejvíc mne pobavila jedna z arabských televizí: vysílali japonský film v původním znění a v dolní části obrazovky utíkala rozsypaná rýže…

Informace o programu najdete tady.

Pokud si chcete stáhnout a nainstalovat program, klikněte sem.

Přeji příjemnou zábavu! :o)

9 komentářů

  1. Dík za tip!To je úžasný! Program je fakt hodně malej a nabídka TV je velká. Kdo má dobrý připojení, tak si bude lebedit. Dík za tip.

  2. Tak jsem si ten program nainstalovala, překvapuje mě, na kolik televizních stanic se dá přes internet koukat. Hlavně ty exotický jsou docela zajímavý. 🙂

  3. Ontario…… hodila jsem očkem na Beeline TV a mohu zodpovědně prohlásit, že program JLC-Software nabízí mnohem víc televizních kanálů, navíc mezi nimi velmi jednoduše přepínáš a máš TV pořád v jednom okně.

  4. Rimmere…… mně ČT2 občas jde, občas nejde… Závada nejspíš nebude na našem „přijímači“. ;o)

  5. ČT2Yfčo :), dospěl jsem k závěru, že dívat se na ČT2 po internetu lze jen tehdy, vysílá-li vlastní pořad. Cizí produkci totiž nemá právo internetem šířit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *