Nevěra

I takhle se dá reagovat na  nevěru manželky… :o)

 

Nevěrná manželka

Manželka mi řekla zrána,
že spáchala nevěru.
Spustila se s bačou, nána.
Tak mu ovce sežeru!

(c) Kačaba

0 komentářů

  1. Spáchal jsem interntové harakiri…Po více než třech letech jsem zrušil domovskou stránku http://yfca.bloguje.cz a místo ní jsem si dal zprávy na stránce iGoogle, kde mám i přehled přes e-majly.http://yfca.bloguje.cz mám stále na prvním místě v oblíbených stránkách, takže se sem zase budu vracet, ale už ne několikrát denně při každém startu www-prohlížeče.Zdravím všechny příznivce tohoto blogu, se kterými se samozřejmě neloučím navždy…:o)

  2. Vrany mrtvoly rezou, a jak…Pro to bezhlave spuštěnídoslova boží dopuštěníteď prosí o odpuštěníz mužova sevření propuštění

  3. Z mužova sevření propuštění…Měl jsem kdysi oblíbenou podobnou větu s častým používáním -ní:V souladu s nařízením vedení vás žádáme o provedení opatření k zajištění zamezení rezivění zařízení.

  4. Zákoník hodné manželkyZ toho všeho vyplýva,co jasné často nebývá.Baba, měla by víc dbátizákona dobré ženy stati.Pro mužovo klidné spaní,odklidit se do ústraní.Nechat více prostoru,pro Hanku či pro Zoru.Za to dostanu ban aspoň na dva měsíce, ale nedá mě to:-)

  5. Poppeyi…… ten závěr mne rozesmál, anébrž můj dědeček kdysi choval ovce ve velkém… no a jedna z nich se jmenovala Zorka. :o) Posloužila… byl z ní výbornej salám… ;o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *