Fóroskop – lev (22. července 12.43 hod. – 22. srpna 19.49 hod.)

Lev je veselý, chytrý a oplývá statečností. Nezná pocit strachu a méněcennosti. Na své okolí díky tomu působí dojmem váženého a vysoce postaveného člověka. Je vždy přímý a otevřený. Rád pomáhá ostatním. Jeho peněženka je neustále prázdná, jelikož pravidelně přispívá na nejrůznější charitativní činnost. Miluje přepych, proto málokdy tráví dovolenou pod širákem nebo ve stanu. Pokud se zamiluje, je velice pozorný a vášnivý a milované osobě je zcela oddán. V manželství je věrný, vzorně se stará o děti i o domácnost.

Muž má silné vůdcovské sklony. Dokáže být příjemným a veselým společníkem, který vás rychle zbaví špatné nálady. Pro svoji přirozenou autoritu a důstojnost má velkou šanci zazářit na všech vedoucích postech, od ředitele banky až po šéfa úklidové čety.

Žena se ráda ověšuje šperky nebo alespoň kvalitní jabloneckou bižuterií. Její záliba ve všem, co se jen trošku blýská, vede tak daleko, že leští sidolem i kastroly a příbory. Je schopna vytvořit útulný domov, kam se budete rádi vracet. Sotva na jaře roztaje sníh, shazuje svršky a vystavuje tělo slunci. Největších úspěchů dosahuje jako zlatnice, malířka, houslistka nebo myčka nádobí v podnicích vyšší cenové kategorie.

Fóroskop spáchala (c) Yfča podle základní charakteristiky daného znamení.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *