Vyhledávače ze mne udělaly úchyla a nemravu!

Pokud hledáte na internetu něco, co vás zajímá, použijete zcela jistě služeb některého z vyhledávačů. Když zadáte jméno svého oblíbeného zpěváka či herce a pošle vás vyhledávač také na stránku fanouška, který o svém idolovi nadšeně píše. Čtete si a spokojeně si mumláte pod vousy, že jste narazil na stejnou krevní skupinu.

Jakmile s vámi začnou cloumat hormony, vydáte se na jeden z mnoha erotických webů, hledáte-li něco pikantního, zadáte lehce či těžce hanbaté slovíčko do vyhledávače a vyberete si z nabídnutých odkazů. Nemohu samozřejmě tvrdit, že erotiku na netu provozují pouze nemravové, ale dá se předpokládat, že to nebudou lidé, kterým sex nic neříká.

Když jsem se dnes dívala, odkud ke mně zabloudili návštěvníci během měsíce dubna, vypadlo mi málem čidlo zraku z důlku. Alfa je díky vyhledávači pouze sprosťák, avšak já jsem nemrava, úchyl a zhýralec. Jen se podívejte, na jaká slovní spojení mi Seznam s Googlem posílají čtenáře: 

* týraná prsa

* sexuální soužití se starci  (Seznam mne dokonce zařadil na 1. místo!)

* sex se sousedkou  (sice až čtvrtá příčka, ale …)

* nevšední praktiky skupinového sexu

* gigantická prsa  (s ohledem na můj propadlý hrudníček je zvlášť tento odkaz pikantní…)

* nahatý baby

Jako by jim nestačil velký klitoris

Prohlašuji tudíž, že vedu spořádaný život, nestřídám partnery, nenechávám se týrat (natož abych týrala druhé), nedělám se sousedy sprosťárny a nevšední sexuální praktiky jsou mi cizí. Doufám, že alespoň vy mi věříte. Jsem při smyslech, přestože dnes za mnou poslal Atlas zvědavce hledajícího informace o mozkové mrtvici

0 komentářů

  1. šmarjááááto jsme to dopracovaly, co? Já to ale za duben budu mít slušnější – lezou mi tam samí hypochondři (zápal plic, zlomeniny všeho druhu a pod.)Hele, nemáš jako vedlejšák studio sado-maso?

  2. Alfí,myslíš, že bych to sado-maso zmákla i s tou mozkovou mrtvicí, kterou mám díky soužití se starcem, s nímž provozuji nevšední praktiky skupinového sexu? :o)

  3. No, fuj, to jsem netušila, co že to všechno zvládneš. Jsem zhrzena, myslela jsem, že se sousedkou mi nezahýbáš :o))))

  4. .a mas to i s uroky, nebot:1) znovu se tu tato slovni spojeni objevuji + jsou v odkazech2) znovu se objevuji i v komentarich3… to ti google, jyxo a seznam nezapomenou ;)staci kouknout na moji paticku webu, pristupy z vyhledavacu… dnesni sber: v nouzi poznas pritele, nahy chlapy, posmrtny zivot, rla-10 (to je nejakej drat), zbytek slohovky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *