Záhadná postava Kvičislavy Doudové přitahuje čtenáře Hlodníku a je po ní pátráno prostřednictvím vyhledávačů

Před chvílí jsem ze zvědavosti klikla na statistiky Navrcholu a podívala se na nejčtenější dubnové články a na odkazovače.

Bronzovou příčku prozatím okupuje článek Dobrý den, pane řidiči, silniční kontrola…, v němž jsem si vzpomněla na září roku 2000.

Na druhé místě je jeden z mých seriálových zápisků (Z deňýčku týraného rodiče XIX.).

S velkým náskokem vede vědecké pojednání Kvičislava Doudová a její drsný metal, což mi zaplavuje čidlo zraku údivem. Ještě víc mne však překvapuje, že do Hlodníku skočilo po zadání Kvičislavina jména do vyhlédavače (Google, Atlas) hned sedm návštěvníků a předevčírem dokonce porazila jindy tak úspěšný klitoris!

Jistě vás proto nezarazí, že čtvrtým nejčtenějším článkem je antiesej Kvičislava Doudová ukazuje jiným autorům cestu za dokonalým veršem…

0 komentářů

  1. Kvičislava DoudováJá se nedivím, že má tebou zrozená Kvičislava takový úspěch – možná by neškodilo udělat z ní něco podobného jako je Jára Cimrman. :-)) Její metalová poezie i předělávky děl jsou věci, které spolehlivě dráždí bránici. :-))

  2. vyhledávače… :o)já se před chvilkou málem udusil smíchy… jsem čistě náhodou taky koukal, co hledaj některý návštěvníci mých webáčů a zrovna dneska tam zabrousila patrně nějaká slečna, co hledala <b>"používání venušiny kuličky"</b> :o)) asi ztratila návod, chuděrka… :o)))

  3. I v Pýsmákovy…Dokonce i tam jsem našel oba étericko-metalické manžele Doudovy, ale jejich sláva září hlavně na Totemu. Doufám, že je odtamtud nikdo nesmaže, než si je okopíruju na svůj disk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *