Neradostný návrat alkoholika

Myslíte si, že máte problémy s alkoholem? Vyvádíte při návratu z restauračního zařízení psí kusy?

Myslím si, že po přečtení následujících odstavců dojdete k závěru, že jste jen sváteční ochutnávač. Nevěříte? Tož, udeřte svým okem Akiho historku:

* * * *

Tak ten, dejme tomu Franta, přišel jednoho dne v podvečer domů pěkně nadrátovanej… A že si jako dá sprchu a vleze do postele.

Tudíž udělal to, co většina lidí dělává před sprchováním: svlíknul se do naha. Ale páč měl těch piv o něco víc, než bylo zdrávo, místo do koupelny vylezl na chodbu a podle Murphyho zákona si za sebou samozřejmě zabouchnul dveře.

A jelikož bydlí sám a těžko mohl čekat, že by mu někdo otevřel zevnitř, napadlo ho, že nejlepším řešením bude vyražení dveří.

Chvíli se motal po chodbě, pak se rozeběh a dveře opravdu povolily. Když se sebral ze země, zjistil, že na něj od prostřenýho stolu vyděšeně civí celá rodinka občanů přičmoudlý národnosti… Těch pár piv navíc totiž způsobilo, že si nějak poplet dveře a vlítnul k sousedům.

Franta ale neztratil duchapřítomnost a s omluvou „Pardon“ se otočil, rozeběhnul a vyrazil dveře naproti. Ty už byly naštěstí jeho. Dopotácel se do pelechu a vytuhnul.

Vzbudila ho až o hodinu pozdějc policejní hlídka. Společně s ní se dostavil i poškozenej soused, kterej pořád nechápavě kroutil hlavou a do nekonečna opakoval: „Proč? Proboha, proč musel hned vyrážet dveře? Dyk máme zvonek…“

(c) Aki

0 komentářů

  1. Hm, něco podobného se stalo mému kamarádovi, jenže se mu podařilo opravdu vyrazit SVOJE dveře. Než se k tomu odhodlal, jezdil výtahem.

  2. Bráška mi vyprávěl tento příběh.Jeho kamarád v hospodě to nějak přehnal a tak si zašel na WC "odložit" obsah žaludku.Pak se vrátil a pokračovalo se. No a najednou koukali že se na WC svítí, tak se šli podívat co se děje. Seděl tam maník, v ruce noviny a na sobě ono "odložené" a jen tak zíral před sebe ….Hrozná situace :)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *