Kterak levně nakupovat – návod pro šetřivé zákazníky

Potřeboval jsem nějaké přezutí na doma, tak jsem se zastavil u vietnamského stánku. „Tóprý ten,“ zubí se na mne asijský podnikatel. Je to soused z našeho baráku. Vyberu si kýženou obuv a chystám se platit.

„Ozmdesát,“ praví ten dobrý muž.

Omylem otevírám zip nesprávné přihrádky na u pasu připevněné taštičce. Tak obchodník nedopatřením vidí moji pistoli.

„Styzicet, styzicet!“ volá zoufale.

Tak jsem nakoupil s výraznou slevou. Plyne z toho poučení: nakupujte ozbrojen.

Tuto perličku jsem našla u Bezhlavého jezdce :o)

0 komentářů

  1. božíííííííííííí no vidíš.. a já mu byla vděčná.. jen co mi řekl: fidíš.. ty nepotšebuješ větčí kalchoty.. já ti to povídal :-))))

  2. jednou se mě snažil narvat do velikosti S.Podával mi triko na liliputa a říkal…"to je akurát." Vzala jsem ten kousek chatrného hadříku, přiložila na něho a říkám….."ne, tady je to akurát!"

  3. 🙂To by jeden neřek, jak levně se dá nakupovat. Stačí si pořídit bouchačku, což sice stojí prachy, ale pak už jen šetříš. :-)))

  4. dotaz na yfcuprominte vsichni, je to mimo dane tema, yfco, nevis, jestli (a kdyz ano tak kdy) se alfa vrati k aktualizaci zapichnutych vidli? obcas se tam divam, ale je tam smutno, jako kdyz jdes okolozavrene hospody.

  5. ajaku…… s Alfou jsem se asi tak před rokem vídala téměř každý týden, teď o ní nemám delší dobu zprávu, takže netuším, proč zapíchla vidle tak hluboko. Možná že je zavalena prací a na aktualizaci Vidlí nemá čas. Je to samozřejmě škoda, i mně její hlody chybí…

  6. pro yfcudik za odpoved a jestli se alfa ozve, tak ji pozdravuj. je to uz taky blogarsky fenomen i kdyz ted trochu zakonzervovany. docela bych si tipnul, ze tech lidi, kterym chybi, je docela dost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *