Proboha, může někdo uklidit "uklid.bloguje.cz"?

Jsem tolerantní člověk, avšak nejsem splachovací, a tak mne občas něco či někdo vytočí. Právě se to povedlo „blogu“ uklid.bloguje.cz, jehož majitel zaflákal titulní stranu bloguje.cz přihlouplými reklamami.

Nahlédla jsem na titulní stránku s úmyslem počíst si a místo toho jsem narazila hned na čtrnáct(!) vskutku oduševnělých článků o houbičkách, krémech na ruce, pilnících a dalších nesmyslech.

Kdosi při registraci sice souhlasil s pravidly, avšak přehlédl (nebo nechtěl vidět) odstavec, který nedovoluje zneužití nabízeného prostoru ke komerčním účelům.

Byla bych docela ráda, kdyby si majitel tohoto pochybného plátku odešel velebit duši a tělo někam jinam. Na netu je několik míst, kam si může svůj web s nabídkou různých úklidových prostředků přestěhovat, aniž by musel něco platit.

0 komentářů

 1. Taky bych si radši přečetl něco jinýho než hloupou reklamu. Hlavně mě fascinuje titulek: Taky se každý den koupete nebo sprchujete…?

 2. ta guma to asi myslí vážně, viz podnadpis "infolinka a prodej: 605 592 323"ve svém věku se již seznamuje s mýdlem a houbičkou a neváhá to sdělit okolnímu světuškoda že tím nejde vyčistit i mozek.

 3. Asi tomu vtipálkovi zavolám v půl čtvrté ráno a slušně se dotáži, zda by mi nemohl přijít umýt záda tou zázračnou houbičkou… Doufám, že je infolinka v provozu non-stop.

 4. Yfčo,nemusíte ani čekat do půl čtvrté, už v půl jedné měli zavřeno a nikdo ten telefon nebral …

 5. Převážně neškodnýinternetový krámek:) Já bych ocenil, že nenabízí erotické pomůcky, ale samé veskrze užitečné věci – např. oboustranný kartáček na zuby Dentrust nemá chybu!

 6. aTeo…… tož ať si třeba nabízí i erotické pomůcky… ale když sedí na titulní stránce bloguje z osmnácti titulků hned čtrnáct úklidových, tak jsem kapku nervózní… ;o)

 7. Ať si klidně propaguje třeba robertky, ale publikovat v rozmezí hodiny 15 takhle přiblblých příspěvků je fakt síla.

 8. Díkyza upozornění. Od včerejška mě bolí hlava jako střep, takže jsem v rámci nerudnosti reagoval prudčeji než mám jindy ve zvyku. Úklid douklízel, bez náhrady.

 9. Arthure…… díky moc. "Úklid" tak trošku zapomněl na to, že bychom se k sobě měli na bloguje.cz chovat jako slušní sousedé a vzájemně se neotravovat podobnými nesmysly.Jinak doufám, že ti bude brzy lépěji a radostněji, abys mohl zítra řádně zaúřadovat s pomlázkou… ;o)

 10. Podíval jsem se na uklid.bloguje.cza po 1/4 hodině jsem odešel nenalezna v duši své (ú)klidu. Nejdu víc do toho podniku,blaze je v Yfčině Hlodníku.

 11. Yfčo,jak vidíte (a věděla jste), někdo ho uklidit může.Problém je, že když pan Dent uklidil tak promptně (a bez náhrady), je teď Váš článek také zralý na uklizení.Škoda, že pan Dent neudělal alespoň skříňový šot, aby budoucímu přišedšímu zbloudilci došlo, o čem ten článek vlastně je.

 12. Kráťo…… že může zamést zrovna Arthur, jsem netušila, i když vím, že je jedním z otců "bloguje.cz". Ale těch je víc, kdo z nich má jaká administrátorská práva nevím. Faktem je, že Arthur občas zabloudí do Hlodníku, takže byl na to, že se děje něco nekalého, upozorněn včerejším článkem… ;o) Pokud jde o screen, určitě ho zvědavci najdou v archivu Google.A mých článků (zralých na uklizení) je určitě víc… většina z nich je o ničem… ;o))

 13. Pro změnu masážeTuhle jsem narazil v seznamu weblogů na nějakého chytráka, co blogoval jako firma o masážích. Tentokrát to bylo na Lide.cz :)BTW: Kdysi jsem stejným způsobem musel uklidit jiný komerční weblog na našem nekomerčním webu :).

 14. když je někdo hloupýtak má možnost to ještě patřičně dokázat všem……..není to dávno, co tady takhle někdo propagoval nějakou autoopravnu :O))

 15. tak indulony a solviny jsou pryc……ale co jeste vycistit a pro priste osetrit ty prvni 4 nesmyslne navstevnosti s dvema miliardama ctenaru ? :-)viz http://www.bloguje.cz/blogy.php ps…jojo vim ze je to vzkaz pro arthura a ne yfcu ale treba se to k nemu i odtud dostane

 16. Toto je také reklamaJak tak jsem si četl všechny ty reakce, je jasné, že jste všichni ty stránky shlédly. Tím ale děláte tomu pokoutnému webu další reklamu. Propagujte dobré výtvory. Špatné pošlete k čertu. Zkuste dát na stránky odkaz s nápisem neklikejte. Bude mít x násobně vyšší počet kliknutí, než sebelepší jiný odkaz či článek. Né že by byl dobrý, lidé jsou zvědaví a neposlouchají.

 17. JaySee…… všichni jsme tam klikli, abychom tam majiteli zanechali slušný vzkaz, že tento prostor má sloužit něčemu jinému. Ostatně… ono vlastně ani nebylo v jednu chvíli možno kliknout jinam, protože 80 % hlavní stránky bloguje.cz bylo zaflákáno těmi podivnými příspěvky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *